HomeOver onsLidmaatschapAdviesScan Landendossiers Nieuws Thema's BeoordelingenWebwinkelContact

Winnaar publieksprijs Mondi award 2009

Puurspanje en MNM Costa Blanca zijn de winnaars van de Mondi award 2009. Voor het eerst werd de Mondi award aan twee partijen uitgereikt.

Puurspanje en MNM Costa Blanca zijn de winnaars van de Mondi award 2009. Voor het eerst in de geschiedenis van de Mondi award is deze aan twee partijen tegelijkertijd uitgereikt. Bij het evalueren van de beoordelingen bleken de verschillen dusdanig klein te zijn dat besloten is om zowel aan Puurspanje als aan MNM Costa Blanca de Mondi award uit te reiken.  

MNM Costa Blanca met de award
 
Puurspanje met de Mondi award 2008 en 2009
 
Fred van Krimpen van Elite Inmobiliaria met
de nominatie voor de Mondi award
Carin Peeters, directeur van Puurspanje, nam op de beurs de award in ontvangst. ‘Het is geweldig dat we voor de tweede keer deze award in ontvangst mogen nemen. We zijn er heel blij mee.' Ook Marc van Staveren van MNM Costa Blanca toonde zich enthousiast over het winnen van de award, ‘We zijn hier heel blij mee, vooral omdat zoveel mensen ons positief hebben beoordeeld.’

Overtuigend
Net als vorig jaar heeft Mondi voorafgaand aan de Second Home International beurs bekendgemaakt wie de genomineerden waren voor de Mondi award 2009. Dit waren: Puurspanje, MNM Costa Blanca en Elite Inmobiliaria. Stuk voor stuk aanbieders met uitstekende beoordelingen op Mondi.nl. De winnaar van de award is die organisatie, die gedurende een jaar de beste beoordelingen ontvangen heeft. De balans opmakende constateerde Mondi dat, op basis van de beoordelingen vanaf maart 2009 tot nu toe, twee partijen met een vrijwel gelijke score eindigden.

De Mondi award is een publieksprijs en, als zodanig, dé bekroning op het harde werken van een aanbieder van buitenlands onroerend goed. ‘Publieksprijs’ betekent hier dat het publiek bepaalt wie de award krijgt uitgereikt. Dit gebeurt door middel van de beoordelingen. Mondi heeft hier geen enkele invloed op. Op het moment dat het publiek geen duidelijke winnaar aanwijst en twee aanbieders met een gelijke score eindigen, blijft er voor Mondi maar één mogelijkheid over; het uitreiken van de award aan twee partijen. Dit is precies wat vrijdag 26 maart 2010 gebeurde.

Positief
Vorig jaar was er ook sprake van een nek-aan-nekrace. Toen, echter, bleken de beoordelingen van Puurspanje net iets overtuigender te zijn. Dit jaar zijn de verschillen verwaarloosbaar. Puurspanje wint voor het tweede jaar op rij de Mondi award en evenaart daarmee MASA International Nederland, die de Mondi award 2006 en 2007 won. Voor MNM Costa Blanca is het de eerste keer dat de Mondi award gewonnen wordt.

Mondi wil nogmaals benadrukken dat uit de lijst met beoordeling blijkt dat veel organisaties goed beoordeeld worden. Zeker de laatste twee jaren wordt nog wel eens voorbij gegaan aan het feit dat de aanschaf van onroerend goed in de meeste gevallen gewoon positief verloopt. Met de Mondi award willen wij aanbieders een hart onder de riem steken en een positief signaal afgeven.

Reacties

Een greep uit de reacties die beide organisaties het afgelopen jaar hebben ontvangen:

Puurspanje
Het team van Puurspanje is zo professioneel en enthousiast. Ook nog twee jaar na onze aankoop hebben we een goed kontakt met ze. Of moet ik zeggen zij met ons?? Laatst kwam ik Rob en Carin ergens tegen in Spanje en ze stapten uit de auto, kwamen op me af zoals vrienden elkaar ontmoeten die elkaar een tijdje niet zagen. Ze organiseren ook allerlei activiteiten waar je aan mee kunt doen als je wilt, zo gaan we in april met een groep de Amstel Gold race rijden. Super! En dat georganiseerd door een team dat aan jou een huis verkocht. Echt een bijzonder team die een bijzondere prijs waard zijn. Daarom een 10!

Puur Spanje is een organisatie welke echt trots op zichzelf en haar werknemers mag zijn! Met welke vraag, idee, opmerking je ook komt, ze staan altijd voor je klaar en bijten zich vast om voor jou als klant het beste te realiseren.

Persoonlijk, professioneel, warm, kundig, enthousiast met liefde voor het vak, veel kennis van de regio, uitstekende selectie van de woningen, uitmuntende aftersales, 100% inzet van alle medewerkers en een mooi kantoor. Zonder Puurspanje had onze aankoop in Spanje nooit zo soepel kunnen verlopen, bedankt Puurspanje, onze droom is uitgekomen dankzij jullie. Succes met de uitreiking van de award, jullie verdienen de prijs dubbel en dwars! Jullie begeleiding is uitmuntend en had niet beter gekund!

Zeer prettige en deskundige begeleiding, we voelden ons al meteen enorm op ons gemak en hebben op een prettige en rustige manier onze keus kunnen maken waar we nog steeds zeer gelukkig mee zijn. De begeleiding beperkte zich zeker niet tot de aankoop alleen maar ook met echt alle zaken waar je maar mee te maken kunt hebben (en dat zijn er veel). Bedankt Puur Spanje, we hebben niet alleen een Spaans huis maar er ook een Spaanse familie bij gekregen!


MNM Costa Blanca
Sinds vorige week zijn mijn vrouw en ik de trotse eigenaars van een appartement aan het zandstrand van de stad Denia. In 2009 zijn wij in het voorjaar en de zomer twee keer in deze plaats wezen kijken onder begeleiding van makelaar mnm costablanca. Wat ons vooral aansprak was dat het een plaats is die niet alleen tijdens de zomermaanden leeft, maar zoals wij inmiddels ondervonden hebben ook tijdens de herfst en in de winter. Ramon van MNM belde ons vorige week of wij onze mening wilde geven over de algehele service, en dat doen wij dan ook bij deze. Ik kan niet anders zeggen dat dit kantoor op alle fronten aan onze verwachtigen heeft voldaan, zowel in het voortraject als in het natraject. Ook bij de notaris overdracht werd alles duidelijk in onze eigen taal uitgelegd, en ook met de inrichting van ons appartement hebben de heren van MNM ons enorm geholpen. Als je de spaanse taal nog niet machtig bent, is het enorm fijn als je op iemand kunt bouwen die je daarmee op weg helpt. Van ons krijgt MNM costablanca een 10.

Ik heb voor mijn kinderen en kleinkinderen een villa in Javea gekocht waar we samen de vakantie kunnen doorbrengen. Na een eerste kennismaking tijdens de secondhomebeurs in Utrecht hebben we nog een afspraak met MNM Costablanca gehad. Daarna een bezichtigings reis gemaakt en thuis beslist om door te zetten, iets waar we geen moment spijt van hebben gehad. Voor ons alles super in orde.

Via Mondi zijn wij vorig jaar in contact gekomen met makelaar mnm costablanca. Marc en Ramon hebben eerst al onze wensen tijdens het diverse mailverkeer opgenomen, waarna wij begin juni de eerste bezichtigingsreis gemaakt hebben. Tijdens deze trip hebben wij 4 villa's gezien die geselecteerd waren door de heren. Twee hiervan bleken toch niet helemaal overeen te komen met wat wij zochten, en uiteidelijk bleven er dus twee over. Nadat wij na twee dagen nog een keer bij beide huizen waren wezen kijken, konden wij uiteindelijk nog geen keuze maken. Ramon gaf ons het advies er thuis nog eens rustig over na te denken, en dat hebben we ook gedaan. Na twee weken weer in Holland, hebben we besloten onze huidige villa in Moraira te kopen. Ik moet bekennen dat de begeleiding door mnm costablanca vanaf het eerste moment zonder enige druk, en zeer soepel is verlopen. Je hoeft je werkelijk nergens druk over te maken, alles wordt geregeld. Kerst en oud en nieuw hebben wij heerlijk van ons nieuwe huis kunnen genieten!

Dec. 2009. hebben wij een villa gekocht in Els Poblets(Denia) via M.N.M. een aanrader voor een ieder die de zelfde plannen hebben. Mark en Ramon wat overigens zeer betrouwbare jongens zijn en als klant nog koning bent en met al je vragen terecht kunt. Wij geven deze mannen dan ook een dikke 10.


Felicitaties
Mondi feliciteert Puurspanje en MNM Costa Blanca met hun prestatie. Bij beide partijen valt op dat uitsluitend positieve reacties te lezen zijn. Dit gedurende een heel jaar is een prestatie die niet onopgemerkt mag blijven. Zowel Puurspanje als MNM Costa Blanca verdienen de award.

Wilt u Puurspanje en MNM Costa Blanca feliciteren? Dan kunt u onder dit artikel uw reactie/felicitatie plaatsen!

Blijf uw aanbieder beoordelen! Nieuwe beoordelingen tellen mee voor de Mondi award 2010.

Meer informatie
MNM Costa Blanca
Puurspanje
Elite Inmobiliaria

Eerder in het nieuws:
Puurspanje ontvangt Mondi award 2008!
Masa wint Mondi award 2007


Mondi is een onafhankelijke belangenorganisatie die opkomt voor de collectieve belangen van haar leden en die hen voorziet van preventieve informatie om succesvol een woning in het buitenland aan te schaffen. Met een lidmaatschap van Mondi kunt u onbeperkt vragen stellen over alles wat te maken heeft met de aanschaf en bezit van buitenlands vastgoed. De investering hebt u zo terugverdiend. Met Mondi next nieuws blijft u op de hoogte van de meest relevante ontwikkelingen.

Facebook Twitter LinkedIn YouTube Andere share mogelijkheden

Geschreven door Rob Smulders
Datum: 26-03-2010

Terug naar overzicht

Lid worden van Mondi: verstandige keuze!

De oorsprong begint in 2001, maar sinds 2005 ligt de focus van Mondi als belangenorganisatie vooral op het preventief informeren van aspirant-kopers en eigenaren van een woning in het buitenland. Mondi beschikt over een schat aan deskundige informatie, ervaringen, een deskundig netwerk en heeft toegang tot waardevolle bronnen om tot een objectief, informatief en betrouwbaar oordeel te komen.

Leden kunnen onbeperkt vragen stellen onderaan de pagina van het landendossier of themapagina naar keuze.

Mondi lidmaatschap Plus of Premium
Snel online geregeld!


Criteria Mondi Professional kwaliteitslabel en het Mondi Approved keurmerk

Meld u aan voor de Mondi nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van praktische waardevolle informatie en actuele ontwikkelingen.
Laat u inspireren door reportages: objectief, informatief en betrouwbaar.

De nieuwsbrief wordt ongeveer 1 x per week verstuurd
Een moment geduld...
Als respons van de website uit blijft,
neem dan contact met ons op.

Contact Sluiten