Nieuw programma 'Way of Living'
Om in te spelen op de steeds dynamischer vastgoedmarkt start Mondi met een eigen tv-programma; Way of Living.Column: Rob Smulders
Mensen zijn steeds sneller op zoek naar informatie. Maar wat is nu betrouwbaar en wat niet? De grote hoeveelheid aan, elkaar vaak tegensprekende, gegevens maakt het maken van een keuze niet makkelijker. Om in te spelen op deze behoefte aan dynamische, actuele en betrouwbare informatie start Mondi een eigen tv-programma; Way of Living. Rob Smulders vertelt over het programma en het ontstaan daarvan.
"Ruim tien jaar geleden hebben we circa 3.400 bezoekers van de Immo International beurs geënquêteerd om te onderzoeken of er ruimte was voor een magazine voor internationaal vastgoed. Internet begon langzaam meer en meer ingeburgerd te raken, maar de behoefte aan informatie over alle aspecten voor een succesvolle aankoop van een woning in het buitenland middels een magazine was groot. Zo ontstond in augustus 2001 Immo International Magazine waarvan ik mede eigenaar werd. Het waren andere tijden. Een tweede huis in het buitenland was voor steeds meer mensen bereikbaar, zeker door het invoeren van de euro in oktober 2001. De beurzen Second Home International en Immo International werden massaal bezocht.
Keerzijde

Tot op de dag van vandaag zitten nog steeds mensen in onzekerheid wanneer en of hun woning nog wordt opgeleverd. En dit is een schande!
Informatiebron
Sinds het ontstaan van het magazine wisten veel aspirant-kopers van een woning in het buitenland al snel de weg te vinden naar onze redactie. Steeds vaker werden we van kleine praktische tot grote problemen geconfronteerd. Hieruit is het idee ontstaan om een belangenorganisatie op te richten. Na bijna twee jaar voorbereiding en het verwerven van het volledig eigendom van Immo International Magazine werd Mondi in januari 2005 een feit. Een belangenorganisatie waar ik nog erg trots op ben, maar waar we ook nooit stil kunnen en mogen blijven staan. De website van Mondi wordt veelvuldig geraadpleegd als informatiebron. Het afgelopen jaar mochten we 412.159 bezoekers ontvangen op Mondi.nl en werden 4.821.302 artikelen geraadpleegd (peildatum: 02-01-2011). Met bijna dagelijks nieuwsberichten, uitbreiding van de landendossiers en vele achtergrondartikelen wil de redactie bezoekers blijvend informeren.
TV programma

Afgelopen jaar hebben we een proefprogramma gemaakt voor RTL Z. Met gemengde gevoelens kijk ik terug op de productie van ‘Grenzeloos Vastgoed’, maar ben nog steeds razend enthousiast over het concept en het bereik van een dergelijk programma. Met de nodige aanpassingen gaan we vol enthousiasme ook dit jaar weer met veel plezier aan nieuwe uitzendingen werken voor investeerders in vastgoed in het buitenland.
Daarnaast hebben we achter de schermen hard kunnen werken aan een nieuwe uitdaging.

Zowel voor Nederland als Vlaanderen zal een professional de voice-over teksten inspreken. Voor Nederland is dit Bert Kuizenga en voor Vlaanderen Bert de Groot.
Ook leden van Mondi willen we betrekken bij dit programma. Via de vraag- en antwoordmodule kunnen mensen hun vragen stellen. een selectie van vragen, die bijvoorbeeld vaker voorkomen of interessant zijn voor een breder publiek, beantwoorden we tevens in het programma.
Uitzendingen programma ‘Way of Living’ opgeschort





Geschreven door Rob Smulders
Datum: 11-01-2011
Datum: 11-01-2011
Terug naar overzicht